Skip to Content

Kargo Uçağı Kiralama

PLURES AIR

Kargo Uçağı Kiralama Hizmeti

Havacılık alanında sunduğumuz hizmetlerden olan kargo uçağı kiralama hizmetimiz sayesinde gönderileriniz dünyanın diğer ucuna sorunsuz bir şekilde ulaşmaktadır.

İthalat veya ihracat yapmakta olan şirketler başta olmak üzere, Türkiye'de faaliyet gösteren ve zaman zaman yurt dışı bağlantılı iş yapmak durumunda olan pek çok şirket, kargo uçağı kiralama hizmetimizden sıklıkla faydalanmakta, böylelikle hem zamandan tasarruf etmekte hem de kargolarının zarar görmesi olasılığının önüne geçmektedir.

Hizmetin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Büyük ölçekli firmaların ithalat ve ihracat potansiyelleri göz önünde bulundurulduğunda kargo uçağı kiralama hizmeti, hızlı ve güvenilir oluşu nedeniyle ticari faaliyetlerin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır.

Hizmet verdiği alan gereği hayatımızı kolaylaştırmaya yarayan kargo uçaklarla, hava kargo taşımacılığı ile taşınamayacak gönderileri rahatlıkla taşıtabilme imkânına da sahip olunmaktadır. Ayrıca acil olarak taşınması istenen kargolar için de kargo uçağı kiralama hizmetimizden faydalanılabilmektedir.

Ek olarak, IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) tarafından akredite edilmiş bir kuruluş olmamız nedeniyle tüm gönderilerin güvenliğini garanti altına alınmaktadır.

Kargo Uçaklarla Neler Taşınabilir?

Kargo uçağı kiralama hizmeti ile ağır tonajlı ürünler, bozulabilir gıdalar, iş makineleri, hassas ve değerli eşyalar, ithalat ve ihracat sevkiyatına konu olan yüksek tonajlı ürünler, petrol ve gaz gibi tehlikeli maddeler taşınabilmektedir. Taşıma sırasında özel önem gerektiren bu gönderilerin yanı sıra alıcısına acilen ulaştırılması gereken sevkiyatlarınız için de hizmet alabilirsiniz.

Kargo Uçağı Kiralama Hizmetinin Alternatifi Var Mı?

Talebiniz şirketimize ulaştığı anda kargo departmanında görevli yetkililerimiz gerekli değerlendirmeleri yapıp gönderinizin niteliğine bağlı olarak sizi kargo uçağı kiralama hizmeti yerine hava kargo taşımacılığı hizmetine yönlendirebilmektedir. Bu alternatifi sunabiliyor olmamız nedeniyle daha ekonomik gönderiler yapma avantajı elde etmektesiniz.

Kargo Uçağı Kiralayabilmek için Ne Yapmalıyım?

Kargo uçağı kiralama hizmetimizden faydalanabilmek için şirketimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Dikkat etmeniz gereken, talebinizi kargonun işleme alınması gereken tarihten minimum 4 ila 8 gün öncesinde şirketimize belirtmektir. Bu süre, gerekli hazırlıkların yapılması ve ilgili prosedürlerin tamamlanabilmesi adına gereklidir.

Ayrıntılı bilgi almak ve talep oluşturmak için Plures Air'a telefon, WhatsApp uygulaması, e-posta veya iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kargo uçağı kiralama hizmetimizden faydalanarak hem zaman kazanacak hem de gönderilerinizi kolayca alıcılarına ulaştırabileceksiniz.

7/24 Uçağınız Hazır!
Plures Air