Skip to Content

Özel Jet Kiralama

PLURES AIR

Özel Jet Kiralama Hizmeti

Özel jet kiralama hizmeti, pek çok avantajın bir arada sunulduğu, "özelleştirilmiş" bir hava yolu ulaşımı hizmetidir. Plures Air'ın özel jet kiralama hizmetinden faydalanarak yapacağınız hava yolculuğunun hızlı, güvenli ve konforlu geçmesini sağlayabilirsiniz. Hizmetimizden faydalanan kişi ya da kurumlar, güzergâh seçiminde olduğu gibi uçuş tarihi ile saati seçiminde de özgürdürler. Gizlilik kuralları gözetilerek verilen hizmetimiz sayesinde kendinizi çok daha özel, çok daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz!

özel jet uçak kiralama
özel jet uçak
jet kiralama
istanbul özel jet kiralama

Özel Jet Kiralama?

Hangi Durumlarda Özel Jet Kiralayabilirim?
Özel jet uçakları kiralama hizmetinden, farklı amaçlarla yapılacak yurt içi ve yurt dışı seyahatler için yararlanılabilmektedir. Güvenli ve konforlu bir ulaşım seçeneği olduğu için sıklıkla tercih edilen özel jetleri, tatil ve iş seyahatlerinizin yanı sıra hasta ya da ivedi kargo gönderimi gibi acil transferleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Özel jet kiralayarak ayrıca, tarifeli hava yollarının sefer düzenlemediği bölgelere de ulaşma imkânına sahip olursunuz.

Özel Jet Kiralama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Tamamen kişiye özel ve ayrıcalıklı bir uçuş deneyimi sunması, özel jet kiralama hizmetlerinin en önemli avantajıdır. Kişilerin güzergâha ve yolculuk tarihi ile saatine kendilerinin karar veriyor olması ve gözlerden uzak bir yolculuk imkânı elde etmesi de özel uçak kiralama hizmetinin diğer avantajlarındandır. Hizmeti alanlar ayrıca, tarifeli uçuşlardakinin aksine uçağın kalkması için saatlerce beklemez, check-in ya da bagaj işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmaz!

Özel jetler, talep alındıktan sonra 2 ila 4 saat gibi kısa bir sürede uçuşa hazır hâle geldikleri ve kalkış ile iniş duraklarına en yakın havaalanından hareket ettikleri için zaman kaybı yaşatmaz, aktarmasız, direkt ulaşım imkânı sundukları için konforlu bir yolculuğu garantilerler.

Tüm bu avantajlarına ek olarak, önceden belirtilmesi kaydıyla, özel donanımlı uçaklar tahsis edilerek kişilerin yolculuk esnasında cep telefonu görüşmesi yapması ve internet kullanması da mümkündür.

Özel Jet Kiralama Talebi için Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

Özel jet kiralama hizmetimizden yararlanmak için talebinizi bize telefon, WhatsApp uygulaması, e-posta aracılığıyla iletebilirsiniz. Talebinizi alan yetkili danışmanımız, isteklerinizi eksiksiz karşılayacak niteliklere haiz özel jetin sizlerin hizmetine kısa sürede sunulması için gerekli işlemleri anında başlatacaktır.

Özel Jet Kiralama Fiyatları

Özel jet kiralama fiyatları, kalkış – varış yapılacak destinasyona, yolcu sayısına, uçak tipine, uçuş süresine ve operasyonel faktörlere göre değişlik gösterir.

Şirketimizle iletişime geçerek son teknolojiyle donatılmış uçaklarla verilen özel jet kiralama hizmetine en makul fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kiralama portföyümüzde bulunan son teknoloji uçaklarla sunduğumuz özel jet kiralama hizmetimizle ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz karşılayacaksınız!

Hizmetlerimize ihtiyaç duyulan her an ulaşılabilmesi gayesiyle 7 gün 24 saat çalışıyor, zamanınızı daha değerli kılmak için azami gayret gösteriyoruz.

7/24 Uçağınız Hazır!
Plures Air